Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Roter Paracetamol 500 mg

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Roter Paracetamol 500 mg

Snel overzicht

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep verkoudheid; hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts pijn na vaccinatie.
500 mg.
Kenmerken: Roter per 20tb.
EAN: 8713304103026. www.de-drogisterij.
€ 1,41

Per / Inhoud: 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg per / inhoud: 20 tabletten Details

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep verkoudheid; hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts pijn na vaccinatie.
500 mg.
Kenmerken: Roter per 20tb.
EAN: 8713304103026. www.de-drogisterij.

Roter 8713304103026 D_630207

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. 

Dosering
Tabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per keer, max. 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, 4-6x per etmaal. Kinderen van 9-12 jaar: 1 tablet per keer, 3-4x per etmaal. Kinderen van 6-9 jaar: ½ tablet per keer, 4-6x per etmaal.

Let op!
Niet langer dan 14 dagen gebruiken. Arts raadplegen als klachten aanhouden en bij zwangerschap. Bij overdosering kan leverbeschadiging optreden. Niet combineren met alcohol.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Imgroma B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen
 
09-2014

Extra informatie

EAN Code 8713304103026
merk Roter
OEM Nee
Hoeveelheid 20 tabletten