Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Healthypharm Paracetamol en vit C

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Healthypharm Paracetamol en vit C

Snel overzicht

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van poeder voor drank, verpakt sachets.
Paracetamol vit.
Kenmerken: Healthypharm per 10sach.
EAN: 8714632042469.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl
€ 3,50

Per / Inhoud: 10 sachets

Healthypharm Paracetamol en vit C per / inhoud: 10 sachets Details

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van poeder voor drank, verpakt sachets.
Paracetamol vit.
Kenmerken: Healthypharm per 10sach.
EAN: 8714632042469.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl

Healthypharm 8714632042469 D_787222

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen van het geneesmiddel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per  sachet.  De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: aspartaam (E951), citroenaroma,  citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551). 
 
Gebruik:
Volwassenen: 
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. 
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. 
Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken.
Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering worden toegediend. 

Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren. 
In geval u merkt dat Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder van het geneesmiddel: 
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 
08-2014

Extra informatie

EAN Code 8714632042469
merk Healthypharm
OEM Nee
Hoeveelheid 10 sachets