Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

Snel overzicht

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg kind 120 mg.
Kenmerken: Healthypharm per 10zp.
EAN: 8714632074668.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl
€ 1,60

Per / Inhoud: 10 zetpillen

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg per / inhoud: 10 zetpillen Details

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg kind 120 mg.
Kenmerken: Healthypharm per 10zp.
EAN: 8714632074668.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl

Healthypharm 8714632074668 D_617503

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
 
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
 
Gebruik:
Kinderen
leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       60 mg              2 - 6 (1 tot 2 per keer,
                                                                        niet vaker dan om de 6 uur)
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       120 mg             1 - 3
1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 
2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 
4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Centrafarm Services B.V.
Nieuwe Donk 9
4879 AC Etten-Leur
 
08-2014

Extra informatie

EAN Code 8714632074668
merk Healthypharm
OEM Nee
Hoeveelheid 10 zetpillen