Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Snel overzicht

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
500 mg coffeine.
Kenmerken: Healthypharm per 20tb.
EAN: 8714632066656.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl
€ 1,08

Per / Inhoud: 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine per / inhoud: 20 tabletten Details

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
500 mg coffeine.
Kenmerken: Healthypharm per 20tb.
EAN: 8714632066656.
Groep: Healthypharm pijn algemeen www.de-drogisterij.nl

Healthypharm 8714632066656 D_617500

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne 
 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen zijn 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. 
- De andere bestanddelen zijn: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B)
 
Gebruik:
De gebruikelijke dosering is: 
Volwassenen: 
1 of 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 
Kinderen (12 - 15 jaar; lichaamsgewicht 40 - 55 kg): 1 tablet 
Maximaal aantal tabletten per dag: 
Kinderen 40-44 kg: maximaal 4 tabletten per dag 
Kinderen 45-49 kg: maximaal 5 tabletten per dag 
Kinderen 50-55 kg: maximaal 6 tabletten per dag. 
Tussen de opeenvolgende momenten van inname moet tenminste 4 uur tijdsverschil zitten. Afhankelijk van het opnieuw optreden van verschijnselen kan Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg herhaaldelijk worden toegediend. 
Wijze van gebruik
De tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. 
In geval u bemerkt dat Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker. 
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder:
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 

 

Extra informatie

EAN Code 8714632066656
merk Healthypharm
OEM Nee
Hoeveelheid 20 tabletten