Paracetamol 500 mg

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€ 0,79
Inclusief belasting

Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg is een geneesmiddel dat je kunt gebruiken bij milde tot matige pijn en/of koorts. Deze variant bevat per tablet 500 mg paracetamol als werkzame stof en er zitten 20 tabletten in 1 doosje.

Aantal

De laatste keer dat dit product werd toegevoegd aan een winkelwagen: 13-04-2020

617497
7459 Items

Datasheet

Merk
Healthypharm
Inhoud
20tb