Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Sanias Paracetamol 500 mg

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Sanias Paracetamol 500 mg

Snel overzicht

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts..
Kenmerken: Sanias per 30st.
EAN: 8716049002692.
Groep: Sanias pijn algemeen www.de-drogisterij.nl
€ 1,08

Per / Inhoud: 30 tabletten

Sanias Paracetamol 500 mg per / inhoud: 30 tabletten Details

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts..
Kenmerken: Sanias per 30st.
EAN: 8716049002692.
Groep: Sanias pijn algemeen www.de-drogisterij.nl

Actavis 8716049002692 D_868828

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Paracetamol Actavis 500 mg bevat per tablet 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel en stearinezuur

Gebruik:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 
1-2 tabletten (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. 
 
Kinderen van: 
12-15 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur. 
9-12 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 maal per 24 uur. 
6-9 jaar : ½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur. 
 
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. 
 
De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. 
 
Gebruik:
- Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6  jaar. 
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. 
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende
  producten. 
- De aangegeven dosering niet overschrijden. 
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan
  toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. 
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen
  aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen,
  dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
  geraadpleegd. 
- De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed
  op de werkzaamheid van het geneesmiddel.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant:
Actavis B.V.
Baarnsche Dijk 1
3741 LN Baarn

Extra informatie

EAN Code 8716049002692
merk Actavis
OEM Nee
Hoeveelheid 30 tabletten